Taşdelen Ultra Trail

Koşu Forum dan, 12 Ocak 2020 pazar günü, Bakiye Duran Taşdelen Kış Maratonu na giden var mı merak ettim?.. :snowflake: :slightly_smiling_face:

Çok isterdim ama gidemiyorum maalesef. Dilerim seneye gidebilirim.

1 Like

Selamlar,
Ben 15 k koşacağım.

1 Like

@isos81 Gerçi Sapanca ile çakışıyor mu bilmiyorum ama 7 haziran 2020 de de Taşdelen bahar koşusu var zannedersem…

Oldu @Sesilsahin Sesil hanım, kolay gelsin. Start ta rastlarsam selam veririm. Ben 10K dayım…

1 Like

30 koşmayı düşünüyorum.

2 Likes

Tabii ki varizzzz.
30k :white_check_mark:

1 Like

Selam verilecekler çoğaldı :+1:
@spinodal Koşu Forum rozetimiz olsa yakamızda daha kolay olurdu… :slightly_smiling_face::wink:

2 Likes

Güzel fikir. Bir logomuz bile yok aslında. Şu yukarıda kullandığımız logo Koşu Gazetesi’nin forum açıldığında kullandığı wordpress temasının parçasıydı, o yapıştı kaldı. Aramızda bu işle uğraşan birileri varsa aslında güzel bir logo yaratabilir ve rozet/sticker gibi şeyler yaptırabiliriz.

6 Likes

Son karar ne oldu nasıl tanıyacağız form üyelerini parkurda ?

Serdar hoca geliyor musun sen pazar günü?

Bike yi çoğunluk tanıyor galiba, onun çevresinde olursak, belki koşu forum olarak karşılaşabiliriz… Rozet (sticker vs) henüz olmadığı için aklıma başka bi çözüm gelmedi :wink:

Bugün bi Taşdelen ormana gittim. Start ta o ne yokuş öyle! :star_struck: 1.5 km gittim döndüm sonra Bakiye hanım (abla) nın çadırına uğradım. Çamur yok size, uzuna katılanın çamuru da olur dedi… İnşallah ileride dedim :grin:

https://vimeo.com/384019300

2 Likes

Ahahaha, ahh 3 yıl önceydi sadece çamur değil, dize kadar kar da vardı yarışta… o tecrübesiz halimizle, dandik malzeme ile hala nasıl donmadik hayret ederiz hatırladıkça… her yıl bambaşka tecrübeler sundu Taşdelen. Belki de büyümemi ona borçluyum. Her seferinde kendime "aferim"i eksik etmem. Konfor alanımdan çıkıp, kendine yeterlilik anlamında bana çağ atlatmıştır…

Biz ekip olarak geliyoruz. Herhalde 5 kişi olacağız. Büyük ihtimal, Ufuk abinin standı etrafında çorap bakınırken olurum…
(Malzeme ihtiyacınız varsa mutlaka siz de uğrayın Ufuk abiye…)

Yarış bitişinde soba başında yağlı ekmek ve çorba hayalim var… koşacaklarla startta ve parkurda, sonrasında da soba başında sıcacık muhabbete beklerim efenim…

Pazar sabahı görüşmek üzere.

3 Likes

Bu arada uzun mesafedeki çamuru merak edersen şöyle bir şey…

1 Like

Bike hn en meşhurumuz .Güzel fikir onu bulalım :). Yarışa katılmıyorum destek için orada olacağım. Start ve finish’te görüşmek üzere .

3 Likes

Harika bi ortam, harika bi yarıştı!.. Başta Bakiye abla olmak üzere yarış düzenlenmesine yardım eden herkese tşk…

8:00 gibi çadırın orada oldum fakat yarış 09:30 a alınınca starttan biraz uzaklaştım. Sonra da dalmışız, neredeyse startı kaçırıyorduk. :upside_down_face:
En arkada dururken Bike yi gördüm bi an, yanına gidip hızlı bi selam verdim ama Serdar hoca yı ve Sesil hanım ı göremedim böylelikle.
Umarım Haziran da da katılabilirim. 10 km olsa da ilk trail im Taşdelen olmasına memnunum.
Telefon ile çekilen yarıştan yarım dakikalık bi görüntü… :wink:
https://vimeo.com/384323376

3 Likes

Sanirim 10 defa katılmışımdır ama 9 da start hic görmedim:) Kosu icin ideal bir hava vardı. 8;15 gibj oradaydim .Rozet veya tsiry olmayınca olmuyo iste :wink:

2 Likes

Koşmayan bin pişman videosu geliyooo geliyooo…
Hakan, kısa da olsa, bizzat tanıştığımıza memnun oldum.
Daha sık gel!

Not. Bugün o avcılar 4 domuzu vurmuşlar, o kadar kederlendim ki… zavallı hayvanlar, bi avuç alanları kalmış onda bile rahat vermiyoruz… 30k loop’unda yeni bir ağaç yok etme alanı gördüm, ne amaçla bu alanları açıyorlar, ama tamamen ağaçları kökünden söküyorlar? Neden? Bir bilen varsa, aydınlatırsa sevinirim…

1 Like

Merhaba,
Çok güzel bir hava vardı. Talebin çok olup yarışın geç başlaması da sorun değildi benim için. Ne mutlu ki koşucu sayısı artıyor ve bu tür organizasyonlar bizler tarafından değer görüyor.
Benim için, nabız sebebi ile keyifsiz bir yarış oldu. Yarış alanından hemen ayrıldım.
Bu sene Bakiye Abla ciddi bir seri hazırlamış. Umarım bu ilgi tüm yıl devam eder.
Yarış fiyatını makul tutması da bu ilginin artmasında bir etken olabilir. Malum bazı yarışların fiyatı Avrupadakiler ile aynı seviyeye geldi.

2 Likes

Katilmayan bin pişman videosu yayindaaa!

5 Likes

Sesil ztn bu yarışları tüm bunları deneyimlemek için koşuyoruz… bence olumlu bak, şimdi neden oldu düşünüp belki yeni şeyler deneme / yapma vakti… değişim güzeldir… seni geliştirir… ben de bu yarışta yeni deneyimler yaşadım… yukarda yazmıştım, ztn bakiye ablanın yarışlarını tam da bu nedenle seviyorum… yoksa orman hep orda, işaretler hep orda… ama yarış bambaşka… ayaklarına sağlık. Svgler,

Aslında keyifsiz olan bendim. Habire bu nabız neden düşmüyor , diye yürü -koş yaptım. Bu parkurdan keyif almamı engellemedi zaten. Antrenman partneri bulamadığım için uzun zamandır koşmamıştım. Taşdelen’i çok özlemişim. Hava da şansımıza iyiydi. Her yarışta bir şey öğreniyoruz, çok haklısın.

1 Like