Tahtalı Run To Sky 20-21-22 Mayıs 2016

Tahtalı Run To Sky kayıtları tüm hızıyla devam ediyor. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. 2016 eksiklerimizi gidererek sizlerle buluşmak niyetindeyiz. Bu sene 2015’den farklı olarak 2 yarış daha bizimle birlikte. 2017 de eklenecek 70 km.4300m+ Ultra ile birlikte bu sayı 4 olacak.
Tahtalı VK Türkiye’nin ilk Vertical Kilometer yarışı. 4,8 km. uzunluk %60 üstü bir eğim, tamamı çarşak arazi, 1000 metre irtifa kazancı olan bir yarış olacak.
Çıralı Halk koşusu Kemer bölgesinde düzenlenen ilk 10 km. halk koşusu olma özelliği taşıyor. Tatile başlamak, tatilini yaparken spor da yapmak isteyenler için ideal. 10 km. uzunluk ancak araya Yanartaş merdivenlerini de kattık sizler için. Biraz yorucu bir 10 K olacak.
Tahtalı Run To Sky 2016 'da daha az asfalt daha çok patika ile kaldığı yerden devam ediyor. İlginiz her geçen gün artıyor. Teşekkür ederiz. 2016 yılında da sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Erken kayıt dönemi fırsatlarını kaçırmayın.
31 Aralık 2015 günü 1. erken kayıt sona eriyor. Acele et.
Ayrıntılı bilgi için www.tahtaliruntosky.com

Tahtalı Run To Sky’dan bir gün önce koşulacak Tahtalı VK rotasının ilk 1 K lık bölümü ve Eğim grafiği

1 Beğeni

2016 senesi kayıtları hızla devam ediyor. Şu anda 4 ülkeden 86 katılımcı Tahtalı Run To Sky’a kesin kaydını yaptırdı. Vertical Kilometer yarışı ile inanılmaz bir irtifayı kısa bir mesafede alacaksınız. Erken kayıt dönemi sona ermeden sen de aramıza katıl.
www.tahtaliruntosky.com

Erken kayıt dönemi 31 Mart 2016’da sona eriyor. 2017 senesinde 80 K lık parkurda koşmak istiyorsan seni de bu coğrafyayı keşfetmeye çağırıyoruz.

2016 Yılı itibariyle İsim Sponsorumuz Mammut ve DestekSponsorumuz Sportive A.Ş. olmuştur.
2017 senesinde eklenecek 80K parkurla birlikte sizlerle de birlikte en iyiyi yapmaya çalışacağız.
Emeği geçen herkese teşekkürler.

5 Beğeni

Tahtalı Vertical Kilometer Rotasında değişiklik olmuştur. Mesafe 6 K irtifa kazancı 1210 metre olarak revize edilmiştir. Gerekli bilgi ve düzenlemeleri bu akşamdan itibaren www.tahtaliruntosky.com adersinden takip edebilirsiniz.
An itibariyle bu adresten güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Mammut isim sponsorluğunda düzenlenen Sportive A.Ş. desteğiyle ve Kemer Belediyesi Ana sponsorluğunda düzenlenen Mammut Tahtalı Run To Sky Official videosu yayında. Keyifle izleyin mutlu koşun. Mammut Tahtalı Run To Sky Official Video

1 Beğeni

Merhaba;

20-22 Mayıs 2016 Tarihleri arasında Mammut Tahtali Run To Sky organizasyonunda bizlerle olduğunuz için öncelikle teşekkür ederiz.
Birkaç hatırlatma ve bilgilendirme amaçlı olarak yarış öncesinde size ulaşmak istedik.
Şimdiden başarılar diliyoruz.

Zorunlu Malzemeler Listesinde ve Yarış Parkurlarımızda ( Tahtali VK Parkuru ) değişiklik olmuştur.

Bu sene mevsim normallerine göre daha sıcak bir kış geçiren Tahtali (Olympos) dağında kar olmayışı nedeni ile Baton zorunlu malzemeler listesinden çıkarılmıştı. ( Opsiyonel olarak baton kullanımını tavsiye ediyoruz.) Bu sebeple yarışın ikinci CP noktası Beycik Kontrol noktasında baton ve yedek ayakkabı aktarımı yapılmayacaktır. Yarışmaya baton ile başlayan yarışmacı finiş noktasına kadar baton ile devam etmek zorundadır. Finish Noktasına (Tahtali Teleferik CP ) aktarımı yapılacak olan malzemeleriniz bu sene Kayıt Alanında ( Çıralı Fuar Alanı ) Dropbag içerisinde teslim alınacaktır. Diğer zorunlu malzemeler için Lütfen sitemizdeki zorunlu ekipmanlar listesini kontrol ediniz.

Yarışın yapılacağı 20-22 Mayıs tarihleri arasında Sağnak bir yağış olasılığı gözükmese de, Run To Sky yarışının yapılacağı 21 Mayıs günü bulutlu bir hava beklenmekte ve yarışın yapılacağı bölgede hava şartları sahil şeridi ile aynı koşullarda olmadığından kısa süreli de olsa yağış olasılığı yüksek olacak diyebiliriz. Zorunlu Ekipman Listesinde de yer alan Yağmurluğunuzun, sizi koruyacak nitelikte olmasına Lütfen özen gösteriniz.

20 Mayıs Günü yapılacak olan Tahtali VK ( Vertical Kilometer ) Yarışında Lojistik ve Sağlık ve önlemlerini daha verimli kullanılabilir hale getirebilmek maksadıyla Parkur 1,4 km uzatılmıştır. Bu ekleme ile parkur uzunluğu 4,8 km den 6,2 km ye çıkarılmıştır. Başlangıç noktasındaki Rakım 1140 metreye çekilmiştir. Bitiş noktasında bir değişiklik yapılmamış, rakım 2365 metredir.

Transfer Hatırlaması:
19 ve 20 Mayıs tarihlerinde tarafımıza önceden bildirilmesi durumunda ( 18 Mayıs mesai bitimine kadar ), minimum 12 kişilik bir çoğunluk sağlandığı takdirde saat 17:00 de havalimanı-çıralı arası transfer sağlanacaktır. Kişi başı ücreti 25 TL olacaktır. ( Kişi başı maliyetin 25 TL olabilmesi için 12 kişilik çoğunluğun sağlanması gerekmektedir. ) Servis adeti ve saati konusunda 18 Mayıs Mesai bitiminde yeniden bir bilgilendirme maili atılacaktır.

Konaklama Hatırlatması ;

Geçirdiğimiz Turizm Sezonunda her ne kadar bir kriz durumu yaşansa da, Çıralı bu krizden pek etkilenmediğinden dolayı, Lütfen konaklama rezervasyonunu Antalya varışınızdan önce yaptırmayı unutmayınız.

Saygılarımızla;
Organizasyon Ekibi;

Polat DEDE 0555 576 53 66
Savaş GÜNDÜZ 0530 309 01 08
Yavuz Selim ÇAMUR 0535 668 44 94
Sercan ÇELİK 0531 034 01 93

Mammut Tahtalı Run To SKy sonuçlandı.
Katılan herkese yürekten teşekkürler.

4 Beğeni

Artık seneye katılacağım diye söz vermiyorum.Bu yarışa iki defa katılacağım diye söz verdim, olmadı.Fotoğrafları görünce yine içim sızladı.Koşan ve koşturan herkese tebrikler.

Polat Dede bu arada Tahtalı’ya gelemedim ama memleketin Giresun’da yarı maraton koştum.Giresun Maraton Kulübü’ ne de helal olsun.10 numara bir organizasyon yaptılar.Sizin genlerinizde var bu iş.

2 Beğeni

Harika bir yarıştı. Emeği geçen herkese kalpten teşekkürler.

Mammut Vertical Kilometer Video
Mammut Vertical Kilometer Promo videosu yayınlandı.

Daha iyi olması için vargücümüzle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

2 Beğeni

Ayaklarınıza yüreğinize sağlık.

1 Beğeni