Suunto saatler hakkinda

Arkadaşlar merhaba,

Webde Suunto saatleri ile ilgili gezinirken bu siteyele tanıştım ve üyeliğimi başlattım. Admine burdan teşekkür ederim. Suunto saatlerin resmi satış bayiliğini yapmaktayım. Sorusu olan arkadaşlara her konuda yardımcı olmak isterim. İlk mesajım böyle satış içerikli oldu kusura bakmayın, sayın admin izin verirse gerek servis gerek almak isteyenlere destek olurum. Kendim de bisiklet kullanıcısıyım. İnşallah koşu programına başlayacağım bu site sayesinde. Sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni

Hayırlı olsun. O zaman sizi savaş meydanı’na davet ediyoruz. :slight_smile:

http:https://kosuforum.com/t/garmin-mi-suunto-mu/251

en iyi bilen her zaman kullanıcıdır.ben suunto ların satışını yaptığım halde hep kullanıcıdan bilgi sahibi oldum. şu anda ambit 3 ü tavsiye ederim. tabi yaptığınız spor ve aktiviteye göre ihtiyaç belirlemek gerekir
insanlar gps i basite indirgemiş durumda ama firmalar gps için yüksek patent ücretleri ödemekte

Arkadaşlar,
suunto kailash modelini incelmenizi tavsiye ederim.wb adresimizi ziyaret edip diğer modelleride inceleyebilirsiniz.görüş ve istekleriniz için 0533 427 85 87 telden veya whatsapttan mesaj atabilirsiniz
http://arkadassaat.com/#!type=kategori&icerikid=AnaIcerik&controlid=popsaat&load=true&kod=13043014563276387&sayfano=1

ayrıca distribütör ümüz ersa ithalat destek sayfası linkinden kullanım klavuzu ve içeriklere ulaşabilirsiniz
http://www.ersa.com.tr/suuntokilavuz

Sizin bu platformda bulunuyor olmanıza bir Ambit 3 Sport kullanıcısı olarak sevindim. Androidde bir senkronizasyon problemiyle uğraştım, epey bir müddet ama, sanıyorum sorunum yazılım güncellemesi ile çözüldü. Şu anda bir herşey yolunda.

• Web sitenizde saatlerin sadece katalog numaralarını vermişsiniz. Hangi katalog numarasının hangi saate ait olduğunu bilmemiz mi gerekiyor?
  • Web sitenizde saatlerin hiçbir teknik özelliği yazmıyor. Web sitenizdeki bir saatin teknik özelliklerine bakmak için başka siteleri niye gezmek zorundayız?
  • Sitenizdeki Suunto modellerinden birisi tıkladığımızda karşımıza gelen saatin sayfasında ürün fiyatının üzeri çizilmiş gözüküyor. O saat o fiyat değilse, hangi fiyat olduğunu nasıl bileceğiz? fiyatını öğrenmek için telefon edip pazarlık mı yapmamız gerekiyor?
  • Burası Koşu Forum. Burada herkesin ortak ilgi alanı KOŞU. Böylesi bir forumda koşu kaydı yapmayan/yapamayan Suunto Kailash modelini bizlere niye öneriyorsunuz?

Herhangi bir art niyetim yok. Bu soruların cevaplarını alabilirsem gerçekten sevineceğim.

Teşekkür ederim

3 Beğeni

Orhan bey merhaba,
sorununuzun çözülmesine sevindim.movescount pc uygulamsı ile güncelleme kontrolü yapmanızda fayda var.herhangi bir sorununuzda yetkili servisten durum bilgisi alırız

iyi günler

İsmail bey merhaba,
uyarılarınız için teşekür ederiz.

1.Sayfamıza saatler yeni eklendi web sayfamızla alakalı eksiklerimiz var gidermeye çalışıyoruz haklısınız.

2.Suunto saatler hakkında genel bir özellik bilgisi karmaşası var.o yüzden her modelin bir özellik künyesi olmasının gerektiğini tespit edip distribütörümüz ersa ithalata bildirdik çalışması yapılıyor.maddeler hallinde genel özellikleri yazacak.şimdilik destek sayfasındaki modellere ait kullanım kulavuzu link ini paylaştım

3.Gelelelim en can alıcı noktaya.fiyat konusuna koşu foruma özel tüm modellerinde % 10 indirim uygulayacaz cep numaramı yazdım ulaşabilirsiniz.koşu forumdan oldugunuzu belirtmeniz şimdilik yeterli pazarlık diğer forum üyelerine haksızlık olacaktır o yüzden iyi bir indirim oranı verdim

4.genelde ambit serisi konuşulmakta Kailash modelini birazda farklı modellerine dikkat çekmek için önerdim.yine gps tabanlı travel mantğı 7r uygulamasıyla rotaları kaydeden özelliklere sahip.içimizde seyahat gezi yapan arkadaşlarda vardır.

5.sizlerden öğrenecek çok şeyimiz var.bizler sadece hevesli, bu işi yapmaya çalışan mağazacıyız.fikirleriniz benim için değerli herhangi bir art niyet aramadım aksine çok sevindim.kendimde foruma üye olup koşulara başladım.suunto sattğım için de bu heyacana destek olmak üyelere yardımcı olmak istedim.

Saygılar.

3 Beğeni

Hoşgeldiniz, hem halihazırda Suunto kullanan hem de benim gibi gelecekte almayı planlayanlar için daha rahat erişilebilir olmanız ne güzel :slight_smile:

hoşbulduk.almayı düşündüğünüz model olursa he zaman yardımcı olurum.

Arkadaşlar.servisle alakalı suunto saatlere burda herhangi bir müdahele yapılmamaktadır haftalık olarak finlandiyaya ana merkeze gönderilmektedir.alışveriş yaptığınız satış kanallarına lütfen dikkat ediniz.pil dahil burda işlem yapılmıyor.

bilginize

Hızlı kolay ve güvenilir bir alış veriş oldu. Satış öncesinde ve sonrasında çok yardımcı oldunuz. Teşekkürler.

iyi günlerde kullanın.yeni saatinizle nice maratonlar koşmanızı dilerim

Sizin burada olmanız sevindirici. 2.saatim muhtemelen suunto olacak. Karar verdiğimde detaylı görüşmek isterim.

istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. her şeyden önce forumdaşız.:slight_smile:

Çok hızlı ve güzel bir alış veriş oldu teşekkürler… Hem satıştan önce hemde satıştan sonra ki ilginiz için çok teşekkürler.

hayırlı olsun iyi günlerde kullan.sağlıklı koşular dilerim.

Arkadaşlar merhaba,

suunto spartan collection serisi,ağustos 15 inden sonra stoklarımıza giriyor.ön taleplerimizi oluşturmaya başladık.fiyatlandırma henüz yapılmadı
dövizlerde biraz düşerse biz satıcılar ve kullanıcılar iyi olacaktır.

spartan collection veya diğer seriler için ön talep vermek isteyen arkadaşlar
533 427 85 87 whatsapp mesaj atabilirsiniz

iyi günler

1 Beğeni

Merhaba Arkadaşlar
konuya açıklık getirmek gereği duydum.

Öncelikle ( Suunto )adlı kullanıcı bizim Bayimizdir ve kendisi Suunto ismini Kullanmamasını belirttik.
Yeni çıkacak olan SPARTAN modelimiz hakkında bir fiyatlandırma henüz yapılmadı Fakat Fiyat bilgisi
net olmamakla beraber Avrupa satış fiyatlarının biraz üstü çıkacak gibi Malum Ülkemizde ödenen vergilerden dolayı.
Bu arada Ambit3 serisi devam eden bir gurup arkadaşımız farklı bir yorum getirmiş :wink:

İlgilerinizden Dolayı Teşekkür ederiz.

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba,

Ben, Arkadaş saat adı altında suunto saatlerin bayiliğini yapmaktayım.distribütörümüz ersa ithalat dır kullanıcı adım suunto olduğundan yanlış anlaşılmalar olmaktadır.beni suunto Türkiye olarak algılayan arkadaşlar var.konu Hakkı’nda hatırlatma ve düzeltme yapma gereği duydum.
Talep ve sorularınız için irtibata geçebilirsiniz

Sağlıklı kalın sporla kalın
Mehmet Zeki Yalçın

1 Beğeni