Şüpheli New Balance Satış Siteleri

New Balance markasına ait bir ayakkabı modelini ararken benzer yapıda birkaç internet sitesine rastladım. Bu sitelerde ayakkabı fiyatları oldukça uygun ve çok profesyonel şirketler gibi görünüyorlar. Türkçe ve orjinal sitenin benzeri görünümündeler. Üstüme vazife olmamakla beraber, müsadenizle internet alışverişlerinde dikkatli olunması gerektiğini hatırlatmak istedim.

Benim tespit ettiğim sitelerin iletişim bilgileri boş yada yalan yanlış. Sitenin arkasında kimin olduğu belli değil! Bu sitelerden alışveriş yapılmaması gerektiğini düşünüyorum! Yönlendirmiş olmak istemediğimden adresleri burada yayınlamak istemiyorum, temel olarak adreslerinde New Balance, Turkey, Turkiye, 880, 610, 501, 997 gibi anahtar kelimeleri içeriyorlar. Dikkatli olunmalı.

Saygılarımla.

3 Beğeni

Merhaba

Bende bir New balance 1500 sever olarak aramalarım sırasında bu sitelere ulaştım. Her modelin her numarası olması şüphe uyandırıcı. İletişim adreslerine mail attım kapıda ödemeniz var mı diye ama kesinlikle dönüş yapmıyorlar. Bu yüzden lütfen dikkatli olun. Para kaptırmayın arkadaşlar.

3 Beğeni