Skechers Koşu Ayakkabısı 51438 NVBL

Selam Arkadaşlar,
Forumda yeniyim,bu yüzden bir ayakkabı özelinde konu açmak kurallara uygun mu bilmiyorum ? Koşu geçmişim çok yok. 10k 14k koşuyorum.Bu ayakkabıyı da sahilde düz zeminde koşmak için almayı düşünüyorum.
Ayakkabıyı önerir misiniz ? Kullanan var mı ?

Bahsettiğim ayakkabı:

Bana güzel bir hoşgeldin oldu bu.Sürekli konuyu açıp bakıyorum ama cevap veren yok :sleepy:

bu marka pek koşu camiasında tercih edilen marka değil. Kullanım oranı çok düşük olduğundan (koşucularda hiç görmedim desem yeridir.) size kimse bir cevap yazamamıştır. Gözde markalar var. Malum Asics, Nike, New balance gibi. Ben şahsen Asics kulanıcısıyım. :smile:

Yanıtınız için teşekkür ederim. Benim de marka hakkında pek bilgim yok açıkçası. Ayakkabılara bakarken bu modeli denedim ve çok rahat hissettim. Sonradan bakınca tabanın ayağın şeklini alan bir yapısını gördüm. Ama koşu için iyi midir değil midir bilemedim. Bu yüzden danışmaya ihtiayaç duydum.

Aşağıda paylaşmış bulunduğum linkte ayakkabı seçimimizde önem arzeden birkaç husus var.Bununla birlikte koşacağınız zemin ,haftalık mesafe ve antrenman çeşidi de diğer yandan üstünde durulması gereken hususlar.
http://www.sporyapiyoruz.com/basis-bozukluklari/

Potansiyel’in dediği gibi NY City Marathon Top 100 Shoes gibi linklere gözatarak genelde tercih edilen marka ve modeller hakkında genel bilgi sahibi olabilirsiniz.Koşuda iyi ayakkabı değil ; doğru ayakkabı önemlidir.

Sanki özellikle ilk sıralarda kullanılan ayakkabılar sponsorlar nedeniyle tercih ediliyor gibi. En son kendime adidas energy boost model bir ayakkabı aldım sanki acayip kilo vermişim gibi rahat koşturuyor ama ıslak zeminde acayip kayıyor.