Senede bir gün 🏃🏽‍♂️🏃🏽‍♂️🏃🏽‍♂️

Merhabalar herkese, konu başlığını Zeki Mürenden aldım ama uygun diye düşündüm. :slight_smile:

Belki daha önce böyle bir organizasyon olmuştur ama aklıma yarış öncesi (şu an kapadokya yaklaştığı için geldi) bir çay, kahve içebiliriz diye düşünüyorum. Yarış kitlerimizi aldıktan sonra bir merhaba der, yüz yüze gelmiş olur, son dakika bilgi paylaşımları yapabiliriz. İster kapadokya ister iznik buradaki çoğunluğa göre hareket edebiliriz. (Katılımın fazla olduğunu düşündüğüm yarışlar oldukları için)
Ayrıca kapadokya yarışına katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim. :facepunch:
(En azından “dayanıklılık sporları ve içinde yaşadığımız fanus” un içerisindeki bireyler olarak bir adım atmış olabiliriz bu küçük etkileşimle)

6 Beğeni

selamlar,
Bence gayet güzel bir fikir. Ben Kapadokya’da olacağım tanışma fırsatı bulabilirsek çok sevinirim.

4 Beğeni

Senede bir gün olmasın.İmkan varsa, talep varsa, dileyen belli başlı büyük yarışlar öncesi sohbet edilebilirler. Konu başlığını “Koşu Forum Yarışma Buluşmaları [Sürekli güncellenir]” olabilir ve bu başlıkta yarış adlarıyla kimler geliyor denilebilir.
Kapadokya’da 2 forumdaş var şimdilik.Keyifli koşular.

7 Beğeni

Sanırım kimse pek ilgi göstermedi bu fikre!! :))

1 Beğeni

Sanırım dediğiniz gibi bir durum söz konusu. :slight_smile:

1 Beğeni