Satilik asics kayano 25

merhaba arkadaslar. baska bir arkadasin bahsettigi sorun bende de olmus ve maalesef sakatlandim. elbette tek neden ayakkabi degildir ama gene de degistirmek istiyorum ben de. disa basma sorunum varmis ve kayano 25 ice basanlar icinmis. o yuzden satip kendime uygun bir modelini almak istiyorum. yaklasik 100 150 k yapmisimdir bununla. trail kosularina agirlik verdigim icin az kullandim. izmir ici oluraa hem dener hem gorursunuz. telefonumu yaziyorum mesaj atabilirsiniz resim paylasayim diye.
27 cm…42 numaradir.
05057578292

ben de takasa acigim elbette. ayak basisima uygun sifir ya da ikinci el bir ayakkabiyla. izmir ici. teskkurler ve kolayliklar.

500 tl olarak dusunuyorum fiyati.

yeniden merhaba… ayakkabinin fiyatini 350 olarak guncelledim. gecen surede hic kullanilmadi.

2 Beğeni

Bu modellerde kalıp nasıldır, salomonda 43 giyen biriyim 42 bana olurmu fikriniz nedir ?

erhan bey en dogrusu cm olarak hesaplamaniz. 27 cm benim ayagim. salomon sense feel ayakkabim var ve o 43 numara. eger izmirdeyseniz denemenizi ya da herhangi bir asics ayakkabiyi denemenizi oneririm. dar kalip degil. benim ayagim tarakli ve ona uygun ama ince uzun bir ayak yapiniz varsa da soru olmaz sanirim.

1 Beğeni

Nimbus 17 var elimde, kontrollerimi yapayım, yarın yazayım. İyi geceler.

Fikir vermesi açısından. Nike Pegasus’da 45 giyerken Kayano 25 de 45 büyük olmuştu.

1 Beğeni

Elimdeki Nimbus 17 , 43 numara imiş , bana tam oluyor 42 numarası sanırım dar gelebilir, keşke 42.5 olsaydi şansımı denerdim. İlginize teşekkür ederim.

rica ederim. ben de nimbus almayi istiyorum malum ayak yapimdan dolayi. saglik ve bunun icin dogru ayakkabi en onemlisi. saglikli gunlerde…

1 Beğeni