{Satıldı} - Garmin Forerunner 945

Çok yakın arkadaşım satıyor. Sakatlandığı için yaklaşık 1 yıla yakın süredir de aktif olarak kullanmadı.

Aramızda özellikle elektronik aletlerini çok titiz kullanan kişiler mutlaka vardır. Büyük ihtimalle o tip arkadaşlardan 2 kat daha titizdir. :slight_smile:

1

2

3

Modeli tam olarak nedir?

Garmin Forerunner 945

Nereden ve ne zaman alındı?

4 Mayıs 2019’da Wiggle’dan satın aldım.

Kutusu duruyor mu?

Evet duruyor. Yanında vereceğim.

Faturası duruyor mu?

Evet duruyor. Yanında vereceğim.

Hiç el değiştirdi mi?

Hayır değiştirmedi. Aldığım günden bugüne sadece kendim kullandım.

Hiç tamir gördü mü?

Hayır, hiç tamir görmedi. İçi açılmadı. Pili değişmedi.

Pil sağlığı ne durumda?

Gayet iyi. Sadece orijinal şarj aleti ve orijinal şarj kablosu ile şarj ettim. Tam şarjda 15 gün gidiyor. Spor yapma sıkılığınıza göre bu rakam değişkenlik gösterir.

Ekranında ve arkasında çizik var mı?

Kutusundan çıktığı gün ekran koruyucu taktım. Ne ekran camında ne de arkasında bir çizik /kırık / ezik yok.

Kasada darbe var mı?

Hayır, kasasında darbe yok. Fotoğraflarda ne kadar temiz olduğu belli zaten.

Şarj kablosunun durumu nedir?

Şarj kablosu orijinal Garmin. Kutusundan çıkan kablo. Yanında vereceğim.

Kayışların durumu nasıl?

Kutusundan çıkan orijinal Garmin kayışı hiç kullanmadım. Onun yanında bir siyah kayış daha vereceğim. Bu ikinci kayış orijinal Garmin değil, Aliexpress ürünü. Hiç bir aşınması, yırtığı yok.

Hiç mi bir sorunu yok?

Evet, hiç bir sorunu yok. Model değiştireceğim için satıyorum.

Fiyatı biraz daha kıralım. Haydi bir güzellik yapalım.

Rakamdan da anlayacağınız üzere bir miktar pazarlık payı var. Ancak komik rakamlar teklif etmeyiniz. Cihaz çok iyi durumda.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-garmin-forerunner-945-temiz-plus-sorunsuz-plus-faturali-plus-ekstra-kayis-1016431390/detay

1 Beğeni

Belirtmeyi unutmuşum, saat satılmıştır.

1 Beğeni