[Satıldı] Garmin Forerunner 220+Hr

Bir yıl boyunca kullandığım saatimi Fenix5 aldığımdan dolayı satıyorum. Durumu gayet iyi her hangi bir problemi yoktur. Küçük bir pazarlık payı vardır. 550TL
05554469712

Kullandığınız için daha iyi bilirsiniz Polar kullanıyorum, Garmın düşünüyorum, cihazda sizce neler eksik yanları nedir, yani Fenix almanıza sebep nedir? Amacım Polar sonrası bana yetecek bir cihaz olması, satma sebebiniz sorgulamak amacım değil. Bilgi verebilir misiniz?

Polar da ki sıkıntılarım, kolay telefon bağlantısı yok, sürekli bilgisayara bağlamak zorundayım, auto pause yok çok eksik bir özellik, ekran siyah yazılar beyaz okumak daha zor, zten renksiz ekran, bunlar aklıma gelenler bu yüzden güvenilir ve kullanışlı bir saat arıyorum.

Fenix5 almamın en büyük nedeni, sağ ve sol adımlarımı 220’nin ne oradanda kullandığımı göstermemesi. Bu datayı performans HR’dan alıyor ama 220 bu HR datasını okuyamıyor. Onun dışında istediğim her dataya ulaşıyorum. Forerunner220 telefona Bluetooth ile kolayca bağlanıyor, ekranı yoğun ışıkta kolayca olunabiliyor, cadance, elevation, adım boyu vb. özellikleri var. Kullanımı açısından çok memnun kalacağınıza eminim. Sormak istediğiniz bir şey olursa cevaplamaktan memnun olurum.