[Satıldı] Asics Gel FujiTabuco 7 Trail Run Ayakkabı

Asics Mağazasından 3 Şubat tarihinde alınmıştır. 3 kere deneme amaçlı arazi koşusu yapılmadan giyilmiştir. Ayakkabı 46 numaradır, mağazada büyük numara olarak kalan son çiftti normal kalıbım 45 olduğu için tarak kısmının büyük geldiğini fark ettim, ayrıca içe basmaya destek vermiyor maalesef nötr tabanlar için uygundur. Bu sebepler yüzünden başka bir kullanıcın işine yarabilir.

46 Numara, 29 cm ölçüsünde. Fiyat olarak 450 TL düşünmekteyim.

İnceleme için: https://runrepeat.com/asics-gel-fujitrabuco-7

Goretex modeli mi yoksa normal modeli mi? Bir de cm olarak ölçüsü nedir?

Merhaba, Goretex dokuma olan model değil maalesef, waterproof özelliği orta seviye olarak bahsedilmiş yabancı sitelerde. 29 cm olarak verilmiş ayak ölçüsüde.

Fotoğrafta cm varmış şimdi farkettim kusura bakmayın, goretexsiz modelini düşünüyordum ama ölçü büyük geldi.

Siz söyledikten sonra fark ettim ekledim ölçüyü hatırlatma babında iyi oldu. Benim asics ölçüm 45 yani 11, alırken 46 yani 11.5 çok büyük kaçmaz diye düşündüm lakin tarak bölgesinin yandan bi tık boş kalması pek hoşuma gitmedi. O yüzden çok kullanma ve yıpranma olmadan başkasına faydası olsun diyorum. Yoksa içine tabanlık yaptırıp footbalancedan içe basmaya karşı o şekilde kullanmayı planlıyordum. Gerçi ilkkez trail ayakkabısı aldım belkide doğrusu hafif boşluktur, bilemedim maalesef.

Merhaba, toplamda kaç km. koştunuz acaba?

Ayakkabi ile koşu yapmadım hiç, deneme amaçlı bir 10-15 km yürüyüş yaptım çoğunluk yol üzerinde.

Fiyatını 400 TL olarak güncellendim.

Merhabalar, ayakkabi satilmistir. Konuyu kapatabiliriz, tesekkurler.