Runfire Salt Lake 2017

Merhaba,

uzunetap’ın düzenlediği bu organizasyon oldukça ilginç gözüküyor. 30-35 derece sıcaklıkta Tuz Gölü’nde koşmak unutulmaz bir deneyim gibi sanki… Daha önceki yıllarda bu organizasyona katılmış olanlar düşüncelerini paylaşabilir mi?

1 Beğeni

Sicak hic sevmedigim icin bana gore bie yaris degil ancak surada sevgili Mert 'in deneyimleri ni paylaştığı guzel bir yazı var . https://ritimblog.com/2012/07/19/runfire-kapadokya-sonrasi/#more-767

2 Beğeni

Selam,
2013 senesinde Runfire Cappadocia 4G koşarken Tuz gölü parkuru beni en çok etkileyen bölümüydü. Nadir yaşanılacak bu deneyimi kaçırmayın. Yanınızda kesinlikle güneş gözlüğü ve kremi olsun. Eğer şort yada kısa tayt giyerseniz uzun corap yada calf’lık kullanın derim. Teninize deyen tuz/suyu biraz yakabilir :slight_smile: GoPro yada benzeri bir kamera ile çok güzel görseller edinebilirsin. Şimdidien iyi koşular.

2 Beğeni
  • En uzun koşum geçen yıl Cappadocia-60K,
  • SaltLake Ultra bu yıl, 28 Tem 2018, 80K katılmayı düşünüyorum, bir ileri adım olarak.
  • Endişem: Temmuz ve TUZ üstünde sıcak hava,
  • İyi taraf diye düşündüğüm. Yükseklik-tırmanma-iniş olmaması lazım, eşsiz ortam,
    2017 veya daha önce TUZ üzerinde 80K koşan gençlerden bilgi ve öneri most welcome,
    Not : Mert yazısını okudum, ancak o grup çok uzun ve benim çok üzeri seviyede.
    Yardibi, 1956, Ankara
1 Beğeni