QCY T6 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık kullanan var?

QCY T6

Koşuda kullandığım Mİ mini kulaklığım bir kaç kez düştükten sonra kullılmaz hale geldi. Yeni kulaklık araştırmasındayım. Fiyat ve tasarım olarak T6 modeli ilgimi çekti. Aramızda kullanıcısı var mı acaba. Kulakta fazlaca yük ediyor mu? Uzun koşularda(10k+) sıkıntı yaratabilir mi?

Başka bir konuda konuşulmuştu burada daha detaylı bilgi alabilirsiniz,

Burada T6 ile ilgili olarak kullanıcı yorumu bulunmuyor sevgili fahrettinakansu

1 Beğeni

evet sadece yeni model t6 çıktı yazılı o konuda, spesifik olarak t6 yok farkındayım,
QCY QY19 modeli kullanan ve memnuniyetini yazan olduğu için forumdaki aramada tek qcy t6 yazan konuyu önerdim.

bir bilgiye ihtiyacım varsa öncelik onun geçtiği konudan ilerlemek hep daha hızlı sonuç aldırdı,
yoksa siz bilirsiniz tabiki.

Öncelikle deneme imkanınız varsa canlısını bakıp alın derim,
powerbeats pro klonu bir ürün ama kancası sabitse kulak kepçesinde ağrı yapabilir.

asıl tasarım sahibi powerbeats pro ve powerbeats4 arasındaki konforu etkileyen en büyük fark sanılanın aksine kablo olması değil tws olanda kancaların eğilip kulak kepçesine baskı yapmayacak şekilde kullanılabilmesi çünkü,
10k+ deseniz de minimumda 45-50dk koşsanız bu sıkıntı olabiliyor,
ayrıca bu tasarım spor gözlüklerle kullanılabilse de klasik gözlük takıyorsanız bir ihtimal kancalar sıkıntı çıkarabiliyor.

1 Beğeni

Harikasınız. Aradığım yorum buydu aslında. Birde fiziksel olarak kulağınızda ekstra bir yük hissettiriyor mu. Kulak içi kulaklıklara göre sanki daha yorucu olacakmış gibi duruyor da.

Yazmadan önce forum içi aramayı kullanmıştım :slight_smile:

Kulak kepçesine 45dk-1 saat üstü sürecek koşularda yapacağı baskı kulaklığın direkt tasarımı ile alakalı olduğu için en iyi yardımı sevgili aytacdirek gibi kullanıcısından alabileceğimi düşünmüş idim. powerbeats pro tasarım çakması olduğunu da sizden öğrenmiş oldum. Yardımınız için çok teşekkür ederim.

2 Beğeni

Merhabalar,

Yaklaşık 2 ay önce ürün yorumlarını okuyarak ve fiyat/performans dengesini gözeterek satın almıştım. Maalesef pişman oldum. Kulakta 1 saatten fazla kalması sonrası kulaklarımı fena derecede acıtmaya başlamıştı. 10 - 15K’lık koşular için idare edebilir bir kulaklıktı. Ancak 3 hafta önce de şarj olmamaya başladı. Maalesef şarj kutusu bozuldu. Diğer bir kötü yanı ise bluetooth kapsam aralığının biraz dar olmasıydı. Saatim üzerinden müzik dinlerken kopmalar ve sesin kesilmesi gibi sorunlar da yaşadım.

Sürekli olumsuz yönleri yazdım gibi oldu. Maalesef bana pek güzel bir deneyim yaşatan kulaklık olmadı. İşin özeti, beni kendisinden lanet ettiren bir kulaklık oldu :slight_smile:

2 Beğeni

Deneyimini paylaştığın için teşekkür ederim. Soru işaretlerim ilk mesajda belirttiğim gibi uzun süreli koşular içindi ben yine kulak içi modellerden seçim yapsam daha iyi olacak gibi

1 Beğeni