Pamukkale Ultra Maratonu 2017

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ,
Pamukkale Ultra Maratonu 12-14 Mayıs 2017 tarihinde Pamukkale Travertenlerden start alacak.Unesco Dünya mirası listesinde bulunan Pamukkale Travertenlerinin eşsiz manzarasıyla gerçekleşecek Pamukkale Ultra Maratonunda Turkiyede daha önce yapılmamış yeniliklerle koşabilirsiniz.Web Sayfası: www.pamukkaleultra.com İnstagram: https://www.instagram.com/pamukkaleultra/

6 Beğeni

Lezzetli bir maraton olacak. Heyecanlandım. :slight_smile:

Her ayrıntısını ince ince işliyoruz ,hem burada hem facebook ve instagramda yapılacaklarla ilgili ayrıntıları paylaşacağız.

1 Beğeni

Pamukkale Ultra 2017 de, Türkiye de yarışlarda yapılmamış yeniliklerle, gelen sporculara çok farklı bir organizasyon hazırlamaktayız.
İşte ilk yenilik;
Pamukkale Ultra Maratonunun zamanlama sistemini ve tüm tasniflemelerini Racetimekeeper zamanlama firması (www.racetimekeeper.com) yapacaktır. Yarışda finish çizgisine gelen ve madalyasını alan sporcular yarış finish alanındaki sonuç cadırında sadece chip’lerini okutarak madalyasının arkasına kendi yarış neticelereini (Genel Klasmanda kaçıncı olduğu, Yaş Kategorisinde kaçıncı olduğu ve yarışma derecesi) sticker olarak yapıştırabilecekler. Sizde ayrıcalıklı bir yarış koşmak istiyorsanız ,hemen kayıt olun. www.pamukkaleultra.com

3 Beğeni

Sayın Koşucular ve gönüllüler, Pegasus havayolları mayıs 2017 Denizli uçuşlarını satışa sunmuştur. Biletinizi şimdiden alarak avantajlı fiyatlarla Pamukkale Ultra Maratonuna ulaşabilirsiniz.

Dear Racers and Volunteers, Flight tickets for Denizli for May 2017 have been put up for sale by Pegasus Airlines. You are now able to book the tickets for Pamukkale Ultra Marathon at adventageous prices.


www.pamukkaleultra.com

2 Beğeni

TAKIM YARIŞI
Takımlar kişi olarak istedikleri kadar kişiden oluşabilirler , yarış sonunda takımdaki koşucuların içinde en hızlı olan 3 kişi dikkate alınarak takımlar sıralanır. İlk üç sırayı oluşturan takımlar kursuye TÜM ÜYELERİ ile beraber çıkarlar.
Hadi!! Takımını kur, Katıl Bize! Takım logonuzu info@pamukkaleultra.com adresine gönderebilirsiniz.
TEAM RACE
In Team Races; there is no number limit for team members. After the race; the first 3 fastest racers within the teams will be taken into account and will be ordered respectively. The first winning 3 teams will be up on the cup taking fame with ALL THEIR MEMBERS.
Come on!! Create your team and join us! You can send your Team Logo to the email address: info@pamukkaleultra.com

www.pamukkaleultra.com

1 Beğeni

Yarın başlayacak İstanbul Maratonu Fuarındaki standımıza tüm ziyaretçileri bekleriz. (Stand Yeri:Aslı Çakır Alptekin Salonu Makarna Dağıtım Aracı Karşısı )

10-12 Kasım İstanbul Maratonu Fuarında yerimizi aldık, Fuar boyunca standımızda kayıt yaptıran sporcularımıza Surpriz hediyemiz var. Bekliyoruz… (Stand Yeri:Aslı Çakır Alptekin Salonu Makarna Dağıtım Aracı Karşısı )

We’re welcoming you at the Istanbul Marathon Fair between 10th-12th November. We have suprises for those racers who will come and register for Pamukkale Ultra Marathon at our corner all through the fair period.(place of our corner: Asli Cakir Alptekin Hall, just counter apart of pasta car)

1 Beğeni

Sponsorumuz Vitamincomtr den Surpriz!!! Bugün (12 Kasım 2016) saat 13:00-14:00 saatleri arasında vitamincomtr standında kaydını tamamlayan ilk 20 sporcuya Powerbar matara hediye!!!

Stand Yeri. Aslı Çakır Alptekin salonu ,ana sahne yanı. Nike Stand dı arkası)

A great suprise from our sponsor Vitamincomtr !!! The first 20 racers whom will come and register for our ultra marathon at the Vitamincomtr corner between 1pm and 2pm today (12th November 2016), will get a PowerBar water bottle as a gift.

1 Beğeni

Pamukkale Ultra Maratonu www.runultra.co.uk 'de

Link: http://www.runultra.co.uk/Events/Pamukkale-Ultra

Geçen cumartesi yaklaşık 110 kişi koştu
Bende birşeyler yazmaya çalıştım
http://startnoktasi.blogspot.com.tr/

2 Beğeni

Sayın Ceyhun Sönmez;

Yazınız için teşekkürler, koşucuların destekleri ile gerçekleşen Pamukkale Ultra Maratonu gelecek sene çok daha güzel bir organizasyonla, yeniliklerle ve unutulmaz anılarla dolu bir organizasyon olacak. Desteğiniz ve yazınız için tekrar teşekkürler.

1 Beğeni