Nike Women 5 km İstanbul Yarışı

Tüm Dünyadaki kadın hareketine destek olmak amaçlı Nike firması Dünya çapında bir koşu maratonu başlattı.Bu maratonun Türkiye ayağı İsstanbul’da yapılacak.Yarışa ilişkin bilgiler şöyle:

• Tarih: 6 Haziran Saat:9.30
  • Parkur: 5 km
  • 18 Yaş Altı Katılamıyor.
  • Kayıt Ücretli,Katılan herkese Nike DRİFit Kadın Tişörtü ve Koşu Çipi
  • Ödül var,Türkiye 1. si de ayrıca STOCKHOLM’DE YARIŞACAK.
  • COŞKU HAT SAFHADA… :grinning:

Yarış hakkında detaylı bilgi

Yarısını yokuş yukarı yarısını yokuş aşağı koştuğum 5k yarışını 6 pace ortalama ile bitirdim çok mutluyum:)

Not: Koşu analizi yapılıyordu onu da yaptırdım ve topuk değil burun bastığımı herhangi bir içe ya da dışa basma sorununa da sahip olmadığımı öğrendim😊
Not 2 : Katılanlar içinde 306. olmuşum. Hiç beklemiyordum acayip teşvik edici oldu:) bekle beni 15k, yarı maraton ve maraton😊

3 Beğeni

tebrik ederim
koşmaya devam, daha güzel dereceler olacak:)

1 Beğeni

Hiçbir şeyin aksamadığı dolu dolu bir organizasyondu, çok keyif aldım. :kissing_heart:

1 Beğeni

@Beyza Hanım ben de içe basıyorum diye biliyordum ama gördüm ki evet içe basıyormuşum ama sağ ayak neutral, sol ayak overpronate. Asimetride son nokta :smile:

1 Beğeni

Ben de çok beğendim ve keyif aldım ayrıca tshirt ve atlet de süper güzel değil mi😉

1 Beğeni

Teşekkür ederim inşallah olur:) Aslında şu aşamada daha uzun koşabilmek daha hızlı koşabilmekten daha çok mutlu eder beni😊

1 Beğeni

Kesinlikle çok güzel. Oldukça detaylı düşünülmüş ve çok güzel standlar kurmuşlar. Sadece Ece Vahapoğlu isimli gazetecinin kendi tshirtü ile koşmasına gıcık oldum :smile: sonuçta Nike tshirtlerini giymek bir kuraldı ve hani giymeyen koşamayacaktı?. Anlaşılan Ece Hanım herkese benzemek ve kalabalıklar arasında kaybolmak istemedi :grin: Nike de böyle bir çifte standart yaptı maalesef :angry: Onun dışında bence herşey :keycap_ten: numara :five: :star2:

1 Beğeni

Benim ilk resmi ve 5k koşumdu! Koşmaya geçtiğimiz hafta başladım.
Yavaş tempoda da olsa önemli olan hiç durmadan hiç yürümeden hep koşarak bitirmekti! Ben de öyle yaptım! Organizasyon da süperdi, artık takipçisiyim tüm koşu organizasyonlarının :slight_smile:

1 Beğeni

Sonuçlar nereden gözüküyor, Eşim de koştu :slight_smile: O da çok keyif aldığını söyledi…

Şu linkten bakabilir. https://rrp.nike.com/resultsistanbul

Şu linkten de bitirme süresine göre fotoğraflarını görebilir😊

http://www.nikekosufotograflari.com/AlbumFotograflari.aspx

Çok teşekkür ederim, sonuçları da geldi, Şükran Özel - 96. olmuş. Resmini de bulduk, katılan herkes çok keyif almış güzel bir organizasyon olmuş…

Rica ederim. Eşinizi tebrik ediyorum. Ben de 306. oldum:) Hayatımda katıldığım 2. yarış ama gerçekten çok keyifliydi😊 Nike sempatisi oluşturdu bende😊