NB runIQ Kosu Saati

NB, yeni bir kosu saati cikartiyor subat itibariyle piyasaya…

uzerinde
gps’i,
strava baglantisi (ilk alanlara hatta 3 ay ucretsiz premium uyelik)
cihaz uzerinde google playlist ve BT kulaklik kullanarak muzik dinleme
HR banti ile nabiz olcme
ozelliklerini gordum ilk bakista.

Detayli inceleyen, simdiden bir yorumu olan var midir?

Sanırım o sayfada bahsedilmemiş ama bir yerde okuduğuma göre GPS ile 5 saat pil ömrü vaat ediyor. Cihaz android tabanlı ve Intel işlemcili. Piyasada Intel işlemcili başka bir GPS saati bilmiyorum.

1 Beğeni

GPS ve HR ile 5 saat batarya süresi vadediyormuş, maratondan falan bahsetmişler. Ya 5 saat içinde koşamazsam? :slight_smile:

Intel işlemciler bu tür cihazlarda ARM işlemciler kadar rabet görmüyor. Başka kullanan varsa anca Intel’in Basis aktivite takip cihazı vardır ama ondan da emin değilim. Yine de işlemci batarya ömründe tek başına söz sahibi değil. Zater normal kullanımda da bir günlük ömür vadediyor, herhalde küçük bir bataryaya sahip ve ekran vs. de tüketiyor…

1 Beğeni

ben muzik dinleme özelliğini merak ettim açıkçası. ne kadarlik bir hd olacak acaba uzerinde.

kalpli saat kayışı da gözden kaçmasın :slight_smile:

Cihazın hafızası 4 GB. Fakat sanırım kullanıcıya kalan hafıza bunun altında, 3 GB’a daha yakın olur.

Bu arada GPS ve HR açıkken verilen 5 saat kullanım süresi de maksimum rakam imiş. Buna ek olarak bluetooth kulaklık bağlayıp müzik dinlersek ne kadar gidecek acaba?

1 Beğeni
2 Beğeni