Maraton Bileklik

Herkese Merhaba,

GPS’li saatler, akıllı saatler ya da akıllı telefonlar…Koşu sırasında hepsini yanımızda taşıyoruz. Ya bu cihazlara sahip olmayanlar. Ya da minimalist koşucular. Üzerinde bir şey taşımak istemeyenler :slight_smile: Basit bir saat ile koşu hedefinizi gerçekleştirmek ister miydiniz ?

Biz de Mert Derman @spinodal ve @emretok75 olarak kafa kafaya verdik ve yurtdışında da örnekleri olan Maraton Bileklik fikrini ülkemize taşıdık. Mert’in teknik bilgisi ve uygulama becerisi sayesinde basit ama işe yarar bir siteyi özellikle İstanbul yarı maratonu öncesinde kullanılması için yaptık.

SİTE GÖRSELİ www.maratonbileklik.com

Bu siteye girip 5K, 10K, yarı maraton ve tam maraton için süre hedefinizi giriyor ve koşu kulübü ya da yarışınızı da ekliyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra sistem size basit A4 kağıtta basılabilir bir bileklik sunuyor. Bunu makas ile kesip yapıştır bölümünden yapıştırınca ise bilekliğiniz hazır…

ÇIKTI GÖRÜNTÜSÜ

Koşu Kulübünüzü, yarışlarınızı ve logosunu bu isteme eklemek isterseniz bize info@maratonbileklik.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

Sizlerden ricamız bu küçük camia 'da fikrimizin yayılması için www.maratonbileklik.com adresimizi ufak bir açıklamanız ile Facebook üzerinden arkadaşlarınıza duyurmanız.

İyi Günlerde, sağlıklı ve keyifli yarışlarda kullanmanız ve bizi hatırlamanız dileğimiz ile…

Emre TOK & Mert DERMAN
@emretok75 & @spinodal
www.maratonbileklik.com

24 Beğeni

Çok teşekkür ederim.
Çok güzel ve kullanışlı olmuş bence.
.
Bir ricam olacaktı?
Bu siteyi İznik Ultra içinde süre hesaplar hale getirebilir misiniz?

Tekrar teşekkür ederim

Emeğinize sağlık abiler :slight_smile: Paylaştım bile

1 Beğeni

Şahanesiniz.
5k ve 10k gibi hedefler için saniye sütununa gerek olabilir. Pistte koşulabilecek bu yarışlar için ayrıca 400 geçişi yazılabilir. Ama o tempoda kim bileğine bakabilir bilemedim :wink:

4 Beğeni

@spinodal ve @Caner ile çalışmamız lazım… Etrafınıza yayın, bize güç versin sonra enerjiyi toplayıp bakalım :slight_smile:

2 Beğeni

Bir diğer konu, yarışı negatif-pozitif-eşit splitlerle koşacağım diye bir seçenek olsa. %2 negatif koşacağım desek. Toplam süre %52-%48 olarak ikiye ayrılsa. İlk yarı için kilometre geçişleri (SüreX0,52)/mesafe, ikinci yarı için kilometre geçişleri (SüreX0,48)/mesafe olarak verilse? Çok mu şey istiyorum? Pozitif koşacağım desem de bunun tersi olsa? Bunlar hep geri bildirim di mi :smiley:

1 Beğeni

Neden olmasın? İlk fırsatta. :blush:

Yazılım olarak yapılabilirliği varsa şayet ,zaman sürelerini kendimizin manuel olarak olarak belirleyebileceği bir seçenek sunulabilirse, güzel bir imkan daha olur.

Saniye sütunu var, acaba milisaniye mi kast ettin @noyan_kiran ?

10k hedefi süresi girerken 37:30 yazabilmek ve geçişleri ona göre almak için demiştim. Ama bu iş yarı maraton ve maraton için çok daha kullanışlı olacağından pek gerek olur mu bilemedim.

1 Beğeni

Haklısın pardon, ben çıktı da var demek istemiştim… Ekleriz.

Eklendi… Ayrıca liste zebra listeye dönüştürüldü ve rakamlar hizalandı.

2 Beğeni

maraton koştuğum yıllarda 10 sene boyunca bu bleklikten kullandım asics berlin maraton fuarında kişisel hedefe göre herkeze dağıtıyordu.cok güzel bir şey yapmışssınız :slight_smile:

site “HTTP Error 503.0 - Service Temporarily Unavailable” şeklinde bir hata veriyor ?

1 Beğeni

Link hata veriyor, basit excel versiyonunu yaptım. İsteyen olursa mail ile gönderebilirim.

1 Beğeni

Fatih merhaba,

akmanc@gmail.com

gönderebilir misin :slight_smile:

gönderdim Celil, selamlar

Süpersin :slight_smile:

1 Beğeni