Kyzikos Ultra 2021

Kyzikos Ultra 2021 kayıtları açıldı. 2020’de pandemi sebebiyle ertelenen yarış, geçen sene de planlandığı şekilde eylül ayının 2.haftasında, koşucular ve aileleri için deniz sezonu da kapanmadan tatil kaçamağı fırsatıyla 10-11-12 Eylül 2021 tarihlerinde koşulacak.
Kayıt ve detaylı bilgi için https://www.kyzikosultra.com/TR/ adresine bekleriz. Aşağıdaki bağlantılardan forum içi yazılanlara da bakabilirsiniz. Koşacaklara gönüllü olarak istasyonlarda hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

6 Beğeni

22 K için kaydımı geçen seneden bu seneye aktarmıştım. Umarım bir aksilik çıkmaz ve koşarız.

1 Beğeni

Daha once katilan oldu mu acaba, trail tecrubem yok ama Eylule cok var daha, yeterli hazirlik ile 22 etabini kosmayi planliyorum.

Merhabalar,

2019’da yarış raporu ve vlog yayınlamıştık.

Bu da öncesinde parkurda çekilmiş videodur:

Patika koşuları yarış raporları ve kapsamlı yarış takvimi için teamrunbo.com 'a göz atmanızı öneririm. Epey emek vererek ekipçe hazırlıyoruz.

Keyifli koşular,

3 Beğeni

@bikeg tesekkur ederim.

1 Beğeni

2019 da yarışa girdim çok güzeldi lakin tüm yarışlar hep sıcak havalarda yapılıyor ve takvim yaz aylarına sıkışıyor maalesef benim gibi sıcak düşmanı insanlar için eksi bir durum ama çok güzel bir yarış katılın arkadaşlar çok zevkli parkur harika. Sanki karadeniz bölgesi.

1 Beğeni

“DUYURU
11-12 Eylül 2021 tarihinde yapılacak olan Kyzikos Ultra Maratonu 23.08.2021 tarihinde Kazdağları’nda çıkan orman yangını nedeniyle; Balıkesir İl sınırları içerisinde ormanlık alanlarda yapılacak olan tüm faaliyetler Balıkesir Valiliği’nce 31.Ekim 2021 tarihine kadar yasaklanmıştır.
Bu kapsamda maratonumuz 12-13-14 Kasım 2021 tarihinde yapılacaktır.
Kayıtlı sporcularımızın mağdur olmaması için 10 Eylül 2021 tarihine kadar, talep eden her sporcunun katılım bedelleri iade edilecektir.
Bu yıl orman yangınlarının ülkemize ve doğaya verdiği zarar malumunuzdur. Zorunlu nedenlerden dolayı bu (zorunlu) erteleme kararımızı hoş göreceğinizi umuyoruz.
Saygılarımızla.”

2020 yoğun pandemi şartları ile spor hayatımıza etki etti, 2021 de orman yangınları koşularımıza etki ediyor maalesef. Kyzikos Ultra gönüllü ekibi olarak yarışa tamamen hazır olsak da elde olmayan sebeplerden ötürü zorunlu erteleme kararı alındı. Ormanlarımız yanmasın biz her zaman koşarız.

Halil Aksoy, bir Kyzikos Ultra gönüllüsü

6 Beğeni

Otel rezervasyonumu değiştirdim, geçen sene pandemiden ötürü katılamamıştım, bu sene kaçış yok…

1 Beğeni