Kosuyorum.net Hakkında

Koşuyorum.net, ülkemizde son yıllarda git gide artan koşu, maraton, patika koşusu, ultra maraton gibi hobi alanlarında aradığınız malzemeyi temin etmek amacı ile 2013 yılında kuruldu.

Uzun süredir patika koşusu ve uluslararası ultra maratonlar konusunda deneyimli ekibi ile doğru ve kaliteli malzeme seçimini esas alan www.Kosuyorum.net markasının sahibi olan şirketimiz ülkemizde Fransız Raidlight ve Vertical markalarının resmi distribütörüdür. Deneyimlerimiz arasında ADAM, Ultra Trail Mont Blanc TDS, Transgrancanaria, Paris Eco Trail, İznik Ultra, Avrasya 42km, Runtalya, London Ultra ve South Downs Way gibi zorlu yarışlar gelmektedir.

Tüm antremanlarınız, yarış planlarınız ve ihtiyacınız olacak her türlü ürün için bize danışmaktan çekinmeyiniz. Ana amacımız size doğru malzemeyi kullandırmak, ürünlerimizi sevdirmek ve sizin keyifle hobinizi yaşamanızdır. Koşuyorum.net olarak bu noktaya son derece önem vermekteyiz.

Ürünlerimizin deneyimli koşucular ve Raidlight Türkiye takım sporcuları tarafından gerçekleştirilen incelemelerini ve koşu ile ilgili faydalı makaleleri ise http://blog.kosuyorum.net adresimizde bulabilirsiniz. Ürünlerimizi ise paypal ve kredi kartı ile SSL ve yüksek güvenlikli sitemiz sayesinde güvenle satın alabilirsiniz.

Şehrinizde Raidlight ve Vertical ürünlerini satmak istiyor ve bayilik şartlarını öğrenmek isterseniz lütfen bize info@kosuyorum.net adresinden ulaşınız. Size bayilik ile ilgili tüm detaylarımızı vermekten mutluluk duyarız. Sitemizi zyaret etmek için tıklayınız: www.kosuyorum.net