Koşu saati hakkında yardım

Selamlar
Yaklaşık bir yıldır haftada en az 2 defa olmak üzere 5-7 km mesafeyi yüksek tempoda koşmaya çalışıyorum.Bunun yanında bir de bisiklet tutkum var.Bisiklete de haftada ortalama 2 gün binmeye çalışıyorum.Şimdiye kadar datalarımı strava da tuttum.Beni biraz daha motive edecek ve datalarımı biraz daha detaylandıracak bir saat almak istiyorum.Garmin in forerunner 235 modeli hoşuma gitti.Ürün hakkındaki yorumlarınızı veya alternatif önerilerinizi öğrenmek isterim.
Teşekkürler

Merhabalar,
Öncelikle belirteyim forumdaki çoğu kişiye göre çok amatörüm, çok bilgili değilim. Haftada 3-4 gün koşan, toplamda tek koşuda 10 km’yi geçmeyen biri olarak forerunner 235 aldım. Bisiklette de işimi çok rahat gördü. Hala da çok memnunum. Başka saat kullanmayan biri olarak tavsiye ederim.
Ancak rota yüklemek, haritadan kendime rota oluşturmak isterdim. Ara sıra arazi koşuları yapmaya başladım, eksikliğini hissediyorum.
Hafifliği, bilekten ölçüm yapması bence çok iyi.
Yorumlarım tamamen şahsidir, başka saat kullanmadığımı da tekrar belirtmek isterim.

Halil bey yorumlarınız için teşekkür ederim.

Mağazadan Dwmap adlı uygulamayı saatinize yükleyip rota takibi için kullanabilirsiniz. Ha Fenix 3 ve 5X kullandığım için kendim denemedim, performansı nasıl olur bilmem ama en iyi uygulama seçildiğine göre iyi çalışır sanırım.

1 Beğeni

uygun ve basit bir saat olarak decathlon’dan onMove 220 yi öneririm , en iyi olarak da Polar v800 öneririm .

1 Beğeni