Koşu partneri/grubu arıyorum

Merhaba,
Aydos Ormanı parkurunu iyi bilen (oraya yakın oturan/oturmasa da lojistik destek sağlayabileceğim) koşu partneri yada grubu arıyorum. Samandıra, Çekmeköy, Kadıköy civarından araç desteği sağlayabilirim. Orada koşan varsa yardımcı olmasını beklerim. Teşekkürler, herkese güzel koşular.

Edit: Yalnız koşmak eziyet olmaya başladı :slight_smile:

3 Beğeni

Strava grubumuza katılabilirsiniz. Gelmek istedinizde strava üzerinden başlangıç saatini öğrenebilirsiniz.

4 Beğeni

:grinning:
Harika! Strava’yı da hep duyardım ama kullanmadım. Gruba request yolladım. Teşekkürler! :evergreen_tree:

Aydos’ta koşmak isteyen herkes katılabilir bize.

1 Beğeni

Ben de gelebilir miyim Erhan Bey? :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Ben de Aydos 537 grubuna Strava üzerinden “request” yolladım. Bu başlığı açan arkadaşa teşekkürler.

Bu arada Strava’da bir koşu organizasyonunun başlangıç saatini nasıl görüyoruz?

Teşekkürler,

Mehmet

1 Beğeni

Ekstra bir durum olmadığı sürece her Ctesi ve Pazar bizim guruptan birileri mutlaka Aydos’ta koşuyor oluyor. Start saatimiz 06:00 idi ama artık havalar ısındığı için bu haftadan itibaren 05:30’da başlıyıcaz. Önceden 2.Kapıdan girince hemen soldaki park alanından başlıyorduk koşuya fakat Aydos’un imar planı değiştiğinden beri maalesef hummalı bir inşaat faaliyeti var ve artık o park alanını kullanamıyoruz. Yeni start alanımız 3.Kapıdaki park alanı.

1 Beğeni

Strava’da event oluşturma tam olarak nasıl yapılıyor bilmiyorum, sanırım üye sayısı arttıkça orayı aktif olarak kullanmamız gerekecek.

1 Beğeni

Hemen şu anda, Strava’dan Aydos 537 adına “New Event” duyurusu geldi. Böylece ben de soruma cevap almış
oldum. Teşekkürler.

1 Beğeni

Havalar gerçekten çok erken ısınmaya başladı. Gruba teşekkürler