Kızılay İyilik Koşusu

Ankara Kızılay Meydanı’nda Kızılay İyilik Koşusu düzenleniyor. Koşunun tarihi 8 Kasım 2015 olarak belirlenmiş. Koşuda kayıt ücretleri dahil tüm gelirler Türk Kızılayı’nın devam eden projelerine gidecek. 10k ve 6K kategorilerine sahip. Ayrıntılı bilgi için www.iyilikkosusu.com

3 Beğeni

Kızılay meydan da koşmak çok güzel olurdu. Ahh Ankara dan taşınmadan olsaydı bu koşu kaçırmazdım. Ankara olan koşu severler umarım bu güzel organizasyona sahip çıkar destekler. Şehrin merkezinde yapılacak koşular koşu kültürünün yaygınlaşması adına çok önemli yere sahip. Kendi adıma arkadaş çevremde duyurusunu yapacağım bu koşunun.

1 Beğeni

10 km 145 Göğüs No’su ile Kızılay ANKARA İyilik Koşusunda olmak ne güzel bir aktivite olacak benim için.

Duy Sesimi Kızılay İşte Geldim Senin Çağrına…

MURAT GÖĞEBAKAN “GÖÇ” Sonunda çağreyi gelmekle Buldu. Yalnızın Biriydi desinler…

1 Beğeni

Ankara’da olduğum yıllar 1983’te başladı ve hava kirliliğinin olduğu günlerde Ankara’ya ayak basmıştım. sonra Hava güzeleşti. Zira Kirlilik sorunuda halledilmişti. Şimdi ise Ankara eskisinden daha güzel olmuş ve Ankara’da bulunmamam rağmen bir haftasonu koşu için Misafir olacağım. Umuyorum Ankara’dan anıları olanlar benim gibi tekrar oraları görmek fırsatları olurlar. Tebrikler tavsileriniz için.

Kızılay İyilik Koşusu bu yıl yapılıyor mu ?
Yapılıyor ise ne zaman tarihi belli mi?

Evet yapılıyormuş, sitesinde tarih 30 Ekim olarak geçiyor.

http://www.iyilikkosusu.com/program/

Kayıtlar açık değil şu an.

Selamlar.

Kızılay İyilik Koşusu kayıtları açılmış. Parkur uzunluğunu 12K’ya çevirmişler(6K ile birlikte).

Yarışın yeri ve saati değişmiş bugün. Kızılay meydanından Atatürk Kültür Merkezi’ne alınmış.