Kaçkar ultra 2018

Raporunu en çok yazdığımız yarış Kaçkar Ultra… Bizi artık tanıyorsunuz, Kaçkar aşığıyız… Yoğun Arap ilgisine, yaylalardaki yapılaşmaya, Yeşil Yol çalışmalarına rağmen hala müthiş bir coğrafya Doğu Karadeniz, Fırtına Vadisi… Hep diyoruz, yine diyelim. Türkiye’nin Alpler’i buralar. Kemal Kukul abimizin CCC’deki kürsü başarısını alkışlarken, eline mikrofonu aldı ve aynen de şöyle dedi. “UTMB parkurlarını koşmayı planlayanlar öncelikle bu coğrafyalarda tecrübe kazanmalılar."

Bu yıl Kaçkar Ultra’nın 4.’sü organize edildi, kesinlikle her yıl olumlu yönde ilerleme oluyor Kaçkar Ultra’da… Elena ile Alper, Cumhur’un da desteğiyle birlikte çok minik bütçe ve bölgenin getirdiği fiziki ve beşeri zorluklarla nerdeyse 2 kişilik dev bir kadro ile gerçekleştiriyorlar bu organizasyonu, kolay iş değil fakat inadına her yıl daha iyisini yapıyorlar. Bizlere de katılmak ve alkışlamak düşüyor…

2018 Kaçkar Ultra yarış raporumuzu da keyifle okumanızı dileriz…

Seneye bu güzel coğrafyada yine hep birlikte olmak dileğimizle!

Team Run.Bo’lar adına,
Bike

14 Beğeni

bazi fotograflar yukleme sirasinda silinmis. tekrar yaziya eklendiler, bilginize.
selamlar!

2 Beğeni

Hem koştunuz hem renk kattınız hem de harika şekilde paylaştınız! Tebrikler ve teşekkürler. :slight_smile:
Tüm fotoğraflar için: https://www.facebook.com/kackarultramarathon

5 Beğeni

İlk kez katıldığım ve koşarken “hayatımda yaptığım en güzel şey bu olabilir mi?” diye sıklıkla düşündüğüm yarıştır. Şiddetle tavsiye olunur. Alper, Elena ve emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürü borç bilirim.

3 Beğeni

gelecek yıl için kafamda 3 yarıştan birini seçmek var

1. Kaçkar
  2. Kapadokya
  3. Likya Babadağ

bunun dışında birde Gran Fondo tasarlıyorum Kapadokyada ama onun koşu ile ilgisi yok,

siz olsanız hangisini seçerdiniz? şimdiye kadar herhngi bir yarışta koşmadım. hangisinde koşmaya karar verip ona göre antremana başlayacağım.

Bu soruya benim cevabım Cappadocia Ultra yarış raporumun içinde…

Sevgiler,