İznik Ultra 2020 * (17-18-19 Nisan)

Sanırım İznik Ultra 2020 kayıtları açılmış ^^
Hayatında sadece Validebağ ve Belgrad ormanını (F.R.A.) patika olarak görmüş biri olarak Derbent Patika 20K ya kayıt oldum. Heyecan dorukta :upside_down_face: İlk trail İznik olsun istedim eğer devamı gelecekse tabii…
Kalacak yer hakkında önerisi olan varsa çok makbule geçer… Bu 20K nın Quadrisepsleri fazla yorduğunu Aykut hoca dan duymuştum. Bunun dışında söylenecek şeyler varsa harika olur… ;>

Iznik en organize yarışlardan bir tanesi. Konaklama alternatifleri de detayli olarak yazar web sitesinde. Incelediniz mi? Iznik için yazılmış onlarca yarış raporları da mevcut. Bunlarin bir kismi da yine Iznik’in kendi web sayfasinda. Araştırdıktan sonra sorunuz var ise, buraya taşıyın isterseniz.

Asfalt antrenmani ile bile Iznik 20k’yi çok rahat kosabileceginizi söylerim. Teknik zemin olan herhangi bir yeri yok. Geçen yıl rota değişti, Derbent’in islak zeminde kabus olan inişi artık daha kolay. Quadlariniz güçsüz ise elbette bu kadar inişin olduğu bir eğim grafiği size alarm vermelidir.

Iyi antremanlar.

3 Likes

Evet @bikeg Genel bilgiler bölümüne bakıp bilgi bankası başlığını incelememişim, tşk… Kolaylıkla yer bulup ayırttım. :+1:

1 Like