İkinci El ve Sıfır Koşu Malzemeleri ( Hoka, Raidlight, Salomon vs)

Merhaba Arkadaşlar…

**

GÜNCELLEME: Ürünlerde fiyat indirimi yaptım , satılanları sildim.

**

Sakatlığım sebebiyle elimdeki kendi aldığım, kullandığım ya da sfır etiketli bazı malzemeleri yüzme ve bisiklete ağırlık vereceğimden kışın kullanmak isteyebilecek arkadaşların beğenisine sunuyorum…

Ayrıca elimde kullanılmış, yerine yenisi verilmiş bazı Raidlight malzemelerde gene bütçesine uyanlar için çok uygun fiyata sunulmuştur. Whatsup ya da eposta ile temasa geçebilirsiniz. Sadece Aras kargo ile gönderim yapılır. Tüm fiyatlar kargo hariçtir. İsteyen haftaiçi akşam ve haftasonu Suadiye ya da haftaiçi iş saatlerinde Kavacıktan elden teslim alabilir. Sevgiler EMRE TOK

Satılık Raidlight kullanılmış su torbası. Normal Fiyat 95 TL. İkinci el fiyatı 39TL

Satılık Raidlight 1.5 L Su torbası. Kullanılmamış. Askılarından biri yırtık ancak sol ve orta kapak askısı ile rahatlıkla asılabilir. 49TL.

Satılık Raidlight R003 Trail ayakkabı. Müşterimiz için getirdik ancak ayak numarası uymadı. Etiketsiz. Denenmiş ancak koşulmamıştır. 41.5 numaradır. Normal fiyatı 135 Euro. Fiyatı 245 TL

Satılık Salomon Softshell S-Lab Windproof Ceket. Normal Fiyatı 120 Euro. İkinci El 135TL .Temiz ufak tefek kullanım izleri vardır. İki fermuarlı cep. Large Beden

The North Face polar üst katman. Yarım Fermuar 195 Gram. 70TL Medium Beden

Adidas Adios kolsuz maraton tshirt 1 kere koşuldu. Large beden 35TL

New Balance Marathon şort. beli büzülür 35TL iki kere giyildi. 2 adet vardır. large

Salomon orijinal trail short 2 kere giyildi 35 TL. Large

Salomon Trail short 35TL Large

Montane 100 gramlık ultra light rüzgardan koruyucu pantalon. Kışın, dağ maratonlarında, uzun etaplı yarışlarda ideal. 1 kere kullanıldı. Large 89TL

Salomon Raid 30Litre ırt çantası. Etiketli sıfır kullanılmadı. Dag maratonu, tırmanış, likya yolu için ideal. bol cepli. 199tl

Raidlight Trail XP6 sırt çantası. ufak dikiş ile sorun çözülür. Hatası fotoda bellidir. matara ve su torbası yoktur. 65tl

Raidlight Trail XP6 Çanta. matara ve su torbası yok. Sadee su torbası tutucu kısımda dikiş ihtiyacı var. 65TL

Salomon’un ikonik ayakkabısı Slab 1. İlk S-Lab ayakkabı38.5 numara. Kadın koşucular için ideal. Unisex. 179TL

Salomon Sense Ultra Ayakkabı Uk 9.5 numara. kullanılmış ama hala çok km yapabilir. 1Sıfır 600TL 139TL

Salomon Fellcross S-Lab 1 ayakkabı. Kullanılmı UK9 numara 43.2/3 Nomal Fiyatı 600TL. 139TL

Raidlight R002 Trail ayakkabısı. Özellikle sert zemin için ideal. UK9 numara. 139TL Sıfırı 135 Euro Kullanılmış ancak koşulmamış, yürünmüştür.( Sakatlıktan dolayı)

Satılık Hoka One One Mafate Speed. Kullanılmamış Etiketli. 44 Numara 339 TL

Satılık Salomon Goretex Kart Kayak montu. Temiz. 219TL Normal fiyatı 890 TL Large

1 Beğeni

Satılan ürünleri açıklamalarının baş kısmına SATILDI ibaresi ile işaretliyorum…

Satılan ürünleri açıklamalarının baş kısmına SATILDI ibaresi ile işaretliyorum…

merhaba trail xp6 çanatyı almayı düşünüyorum istanbul içinde elden alma şansım var mı acaba?

Merhaba, Maraton fuarına getirebiliriz. Cuma cumartesi. Ya da 8 kasım Salı gece 20:00 sonrası 13 kasım pazar sabah erken suadiyeden alabilirsiniz.

Açıkçası ben de Hoka’lar ile ilgileniyorum. İzmir’de olduğumdan dolayı, Avrasya maraton fuarında standınızda görme şansım olursa sevinirim.

Merak etmeyin getiririz. Cuma ve Cumartesi olsa olur mu ?

Uçağımız cuma günü sabah 08:40…:slight_smile:

1 Beğeni

maraton fuarına getirebilirseniz sevinirim.

1 Beğeni

Yarın ve ctesi fuarda olacak. Su torbaları kullanılmışta getiricem bakarsınız isterseniz. Hokalarda gelecek
Slmlr
EMRE

Ürünlerde fiyat indirimi yaptım , satılanları işaretledim.

Merhaba,

Salomon Sense Ultra Ayakkabınız duruyor mu?

Teşekkür ederim

Merhaba Duruyor İbrahim bey

GÜNCELLEME: Ürünlerde fiyat indirimi yaptım , satılanları sildim.

Elimdeki stoğu eritmek ve evde eski ürünleri azaltmak için fiyatları azalttım…

Emre bey tekrar merhaba. daha öncede yazmıştım trail xp6 çantayı almak için hatta fuarda gelip alacaktım ancak iş yoğunluğu nedeniyle değil çantayı almak numara ve çipimi bile başkasına aldırdım! çantayı hala almak istiyorum ve hatta bi kaç ürüne daha göz koydum. hafta içi nasıl teslim alabilirim?

MErhabalar,

Hangi ürünleri istiyorsunuz Barış bey ? Ürünler duruyor bazıları. Suadiyeden ya da kavacıktan hafta içi alabilirsiniz.

Kavacık iş adresim, ben yoksam da sekreterden alabilirsiniz.
Suadiye ev adresim haftaiçi akşam geç saatte 19:30 -24:00 arası alabilirsiniz.

Bana ürünleri toplu söylerseniz ona göre ayarlayayım.

Saygılar
EMRE TOK

Bende kadıköydeyim akşam evinizden alabilirim. Xp6 çanta(matara tutma yeri kopuk olan),salomon softshell ceket ve montane pantolonu almayı düşünüyorum. Hafta içi herhangibir gün olabilir.

XP6 cantayi almak istiyorum. Satin alma bilgilerini telefonla arayarak veya buradan benimle paylaşabilir misiniz? Antalya’da yasiyorum. Tesekkurler, Zeynep Yıldız. 05324131438

Trail XP6 çantalar, Hokalar, Salomon Mont. satıldı.