Huawei AppGallery Üzerinden Strava Senkronizasyon

Huawei’ye strava gelmeyecek sanırım?

Strava uygulaması appgalery’de anlatmak istediğiniz Huawei health’e strava senkronizasyonu gelecek mi bunu bilemeyiz. Singapur’da Huawei health ile strava’yı senkronize etmek mümkün bundan yararlanarak sahte singapur numarası alıp uğraşarak strava senkronizasyonunu yapmayı başarmışlar youtube videosu var gözatın. O kadar uğraşılır mı karar sizin.

2 Beğeni

Google play’de Healt Sync diye bir uygulama var. Onun aracılığı ile verilerinizi Huawei saatinizden strava’ya senkronize edebilirsiniz.

4 Beğeni

ios kullanan arkadaşlarım için bir yol mevcut ama bazen senkronize etmiyor. Endonezya bölgesinden bir hesap açacaksınız, bunu yaptığınızda uygulama içerisinde strava entegrasyonu açılıyor. Sadece koşu, bisiklet ve yürüyüşler senkron oluyor.

1 Beğeni
4 Beğeni

Trail koşuları hem adidas runtastic hem de Stravaya senkronize olmuyor. Normal koşuda problem yok. Sizde de benzer mi? Huawei patikayı koşudan saymıyor mu acaba :blush:

1 Beğeni

aynen öyle, düz koşu olacak sadece

1 Beğeni

Stravaya attıpında mesafe de değişiyor, henüz tam olmamış sanki…

Mesafe ölçüm için uygulamaların kullandığı algoritmalar farklı ölçümlerin farklı çıkması normal.

Huawei health uygulamasına strava desteği gelmiş gözüküyor. Ben>gizlilik yönetimi>veri paylaşımı ve yetkilendirme bölümünden kontrol edin.

GT runner modeli almak.uzereyim.strava desteklemiyor ise almayayım o zaman

Son güncellemelerle koşu ve birkaç aktivite türü daha için strava desteği geldi. Fakat ben ağırlık antrenmanları için hala health sync kullanmaya devam ediyorum.