Hoka satın almak

Selam arkadaşlar Hoka Evo Metafe 2 model ayakkabı alacağım acaba Türkiye’ye sevkiyat yapan güvenilir bir site var mıdır acaba

Ben kullanmadım ancak bu siteden alışveriş yapan arkadaşlarım var: https://www.runnerinn.com

Evet bu siteyi duydum ama aradığım ürün Amazon.de sitesinde var bir de hokanın kendi sitesinde onlarda Türkiye’ye gönderim yapmıyorlar. Modeli hoka evo metafe speed 2 herren modeli

Runnerinn’de var görünüyor: Link

Evet görmüştüm ama numaraları tükenmiş maalesef 43/1/3 numarası lazım

Merhaba, ben instagram üzerinden satın aldım. Mustafa arkadaşımız yardımcı oldu.

Merhaba Arkadaşlar. Hoka marka ayakkabı alabileceğim, Türkiye’ye gönderim yapan güvenilir bir site veya getirebilecek kimse var mıdır acaba? Boyner de satılan ayakkabılarda büyük numara bulunmadığı için yurtdışından almaya karar verdim.

1 Beğeni

Hocam hokanin kendi sitesi turkiyeye gonderim yapiyor zaten :slight_smile:

https://www.hokaoneone.eu

3 Beğeni

Sitenin Kazakistan’ı Avrupa, Türkiye’yi Ortadoğu olarak alması da bombaymış :slight_smile:

yeni Türkiye maalesef…

Kazakistan’ın Avrupa’da toprağı var, Türkiye gibi. Tuhaf olan bizi Ortadoğu saymaları, bunda ülkemizdeki temsilciliğin gücü, pazar payının etkisi olabilir.
Select Region | Toshiba (burada Ortadoğu)
SAMSUNG TR - Home Electronics | Home Appliances | Mobile | Computing | Samsung Türkiye (burada Avrupa, Kazakistan da Avrupa)
.

Şu anda en hesaplı hoka bıke24 de .bazıları kendi sitesinden daha ucuza geliyor

1 Beğeni

Kazakistan’da yaşamış birisi olarak, Kazakistan ile Türkiye’yi bu bağlamda yan yana koyamıyorum maalesef. Haa dersiniz ki Avrupa olsa ne olur Orta Doğu olsa ne değişecek? Değişen bir şey yok tabii ama, haritaya da bakmayı bilmek lazım.

1 Beğeni

Türkiye gönderimi mevcutmu

Selam,

Buranin gumruk politakasi nasil biliyor musunuz? Geldiginde ucret oduyor muyuz ustune yoksa nike.com gibi dogrudan mi geliyor?

Evet gönderiyorlar 20 Euro kargo ücreti var.ne alırsan al 20 Euro

Bıke 24 den bahsediyorsanız eğer onlar dhl ile çalışıyor ve dhl sizden gümrük ücretini talep ediyor.sadece vergi tutarını.gümrük işlemleri için herhangi bir ücret talep etmiyorlar.

Tesekkur ederim lakin ben alintiladigim mesajda gecen hokanin kendi sitesini sormus idim.

Hocam ben 90 lira kargo ucreti odedim sanirim. Vergi kismini da kapida kendim odemek istiyorum dedim dhl nin kendi airesiyle hallettim

Merhaba, hatırınızdaysa gümrük ücreti (ya da vergisi) ne kadar tutuyor?