Garmin Fenix 3 Siyah Silikon Kayış

Merhaba arkadaşlar… Garmin Fenix 3 Siyah Silikon Kayışın bağlantı delik kısmından gitmeye başladı. Nereden almamı önerirsiniz. Orjinal mi Aliexpressden mi. biri 150 TL diğeri 34 TL… Aliexpressinkini kullanan var mı? Teşekkürler

Merhaba,

Ben de Aliexpress’ten almıştım. Aslında kayışı orjinalinden daha çok sevdim (daha yumuşak daha elastik) ama iki kordonu birbirine tutturan o küçük siyah silikon zımbırtı çok kötü. Orjinalde içindeki daha dişli, Aliexpress’ten gelen neredeyse dişsiz. Tek problem budur bence

Onun kullanımdaki olumsuzluğu ne olabilir acaba? Teşekkürler…

bende aliexpressten 3 tane kayış aldım. aynı durumu bende yaşıyorum. sıkıntısı fazlalık kalan kısım nadiren yerinden çıkıp sağa sola takılabiliyor ama bence çok büyük bir problem değil. fayda ve fiyat analizinde kesinlikle aliexpress derim.

Teşekkür ederim. Buna göre değerlendireceğim…

eskisinin küçük sabitleme halkasını yeni alacağınız ile kullanabilirsiniz, bu şekilde sürekli açılmasını engelleyebilirsiniz

Şimdi ben de onu düşünüyordum. Teşekkürler…

Selamlar. Bu aşağıdaki linkteki kayışı aldım bir arkadaşımın tavsiyesiyle. Hem kayma problemi olmuyor hemde fenix 5 deki gibi kayışı takma çıkarması geçmeli şekilde pratik olarak yapılabiliyor. Tavsiye ederim. https://www.aliexpress.com/item/Ouhaobin-5-Colors-26mm-Width-Outdoor-Sport-Silicone-Strap-Watchband-for-Garmin-Band-Silicone-Band-for/32831264739.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7hbIU6

2 Beğeni

Çoook teşekkürler hemen bakıyorum…:slight_smile:

http://s.aliexpress.com/VJNNJ7zA
Bu da o siyah zamazingo. Diş kısmı oldukça büyük. Orijinalı kadar iyi.
Ben de 3 silikon ve 2 nato olanlardan aldım AliExpress’ten. Hepsi oldukça başarılı. Öneririm.

Çok teşekkürler bu da iyiymiş. Alternatif olarak…

Bir bakın isterseniz

Teşekkür ederim. Bunu da inceleyeyim…

Ürünün garantisi devam ediyor mu? Ben Baytekin’i aradım, yeni kayış gönderdiler.

Hayır Garantisi bitmedi ancak Almaya’dan almıştım ürünü…Teşekkürler ilginize…

Ben de yurtdışından getiren birinden almıştım, İngiltere idi sanırım. Sormadılar nereden olduğunu vs. kayış çatladı düştü düşecek dedim, gönderdiler yenisini.

1 Beğeni