Fenix3 Almayi Planlayanlar

Selamlar, uzun arastirmalar sonucunda 910xt’den Fenix3 saate gecmeye karar verdim. Fenix3’e karar vermemin en onemli sebebi gunluk kullanima uygun olmasi, pil omrunun daha yuksek olmasi ve 920xt ile ayni ozelliklere sahip olmasi olarak siralayabilirim. Aramizda Fenix3 almayi planlayan arkadaslar varsa bu baslik altinda birleserek toplu alim sayesinde iskonto alabilecegimizi dusunuyorum.

Dün Sahibinden.com üzerinden sizinle haberleştik, :slight_smile: Biraz gecikmişim…Ben de Fenix3’ü en başından beri takip ediyorum. Çıktı bir türlü alınabilir olmadı ardından dolar fırladı. Keşke daha uygun fiyatlı olabilse hiç düşünmem ama şimdi 1800-1900 civarında diye biliyorum.

Aklımı kurcalayan yeni nesil akıllı saatler ve onların aplikasyonları. Her geçen gün güçleniyorlar ve aslında telefonun’u bir nevi ana yardımcı gibi kullanabiliyorlar. Applewatch çıktı gibi. Garmin’in benzer bir modeli çok önceden çıktı. Bir sonrki nesilde bunların daha enduro/dayanıklı modelleri çıkacaktır ve bir çok özellik otomatik olarak gelecektir. Fiyat olarak da daha uygun olacaktır.

Eğer uygun fiyata Fenix3 buradan alabilirsek ben de katılmak isterim ama 1800-1900 bana şu anda çok akıllıca gelmiyor.

İkinci alternatifim de dün yazdığım gibi 2. el 910XT almal :smile:

Fenix3’ü aldığınızda, tam donanımlı bir antrenman saatinin yanı sıra cep telefonunuzla uyumlu bir akıllı saat almış oluyorsunuz. Aynı zamanda, Connect I.Q sisteminden farklı özelliklerde aplikasyon yükleyebiliyorsunuz.