Eski Ayakkabılar

Selam, giymediğiniz eski (ve belki hasarlı) ayakkabılarınızı ve/veya spor kıyafetlerinizi ne yapıyorsunuz? Bildiğiniz, bunları kabul eden kurum/dernekler var mı?

1 Beğeni

İstanbul maraton fuarında giyilebilir durumdaki eski spor ayakkabıları toplamak için etkinlik duyurusu açmışlardı. Kendimce son bir yıldır giymediğim ne kadar spor ayakkabısı varsa toparlayıp götürdüm, ama çantaların dağıtıldığı alanın ucuna iliştirilmiş bir yazıdan başka sadece boşluk vardı . Birkaç kez sorarak sonunda bir adam geldi buraya bırakın dedi tezgahı göstererek, biriktikçe buradan alınıyor dedi . Ben de bıraktım ama oradan geçen birinin eşantiyon sanıp alması süpriz olmazdı. Bu işe kalkışanda ibb kadın koordinasyon merkezi . Güya start alanında da ısınmak için üzerinde duran eşyalardan toplama yapılacaktı ama daha start yapamıyorken bunu beklemek hayal olurdu ,belki bir köşede bir kutu vardır.
Şimdiyse sitesinde bilgi yok http://www.ibbkkm.org/

1 Beğeni

Selam,
Adımadım grubundan Hüseyin Özgören Eskişehir’de ihtiyacı olan sporcu öğrenciler için topluyor. Kendisinin iletişim bilgileri aşağıda.

Hüseyin Özgören
Ford Otosan inönü Fabrikası
Konveyör Ekip Liderligi
hseynzgren@yahoo.com

1 Beğeni