Bursa'da kosan var mi?

Merhaba , yazin iki ay Bursa’dayim .Bursa 'da bildiginiz bir kosu grubu var mi??

Merhaba Mihri,

Şu linke bir bak istersen, en son 2015’de güncellenmiş gibi duruyor ama hala gruplar aktif olabilir.

1 Beğeni

Merhaba Mihri, Bursa’da koşu grupları mevcut bunların başında Adım Adım Bursa geliyor ve haftada iki gün çarşamba ve cumartesileri etkinlikleri oluyor.

Ben Adım Adım’ın etkinliklerine bir kaç kez katıldım ancak bana uzak kaldığından yetişemiyorum. Şuan Görükle ve Uludağ Uni kampüste solo veya kız arkadasımla koşuyorum. Katılmak istersen bekleriz.

1 Beğeni

Cevaplar icin tesekkur ederim😌konum olarak gorukleye uzagim fakat guzel bir kosu antrenmani yapicaginiz zamanlar katilabilirim 10 15 km kosuyorum ben genelde. Peki adim adim grubuna nasil ulasabilirim nerelerde kosuyorlar?

bizde 10 15 km lik antremanlar yapıyoruz. trail koşularına merak saldık bu aralar, trail için uygun parkur arıyoruz. onun dışında dediğim gibi antremanlarımız kampüsün içerisinde oluyor.

Adım Adım’ın antremanları çarşamba akşamları 8’de mihraplı parkında ve cumartesileride sabah 8’de soğanlı botanik parkında. her seviye için uygun.