Başlangıç İçe Basma Ayakkabı Önerisi

Merhabalar.Düztabanım ve içe basıyorum.Yürüyüş ve kısa koşular için ayakkabı arıyorum bir süredir ama ne yazık ki bulamadım.Asics gel kayano serisini bol bol gördüm bu tarz konularda ancak şu anki fiyatı malum. 1200-1600 lira maalesef ki bütçemi aşıyor. Başka bir ayakkabı öneriniz var mı?

Nike Zoom Structure Serisi

Nike Zoom structure 22, outletlerde 600 tl gibi ucrete bulunabiliyor.

Teşekkürler,Zoom structure serisini aldım outletten hatta 400 liraydı gayet uygundu ancak 45 numara ayağıma olmadı.46 çok iyi olabilirdi onu da bulamadım.Başka bir öneriniz var mı acaba?

Runrepeat.com sitesinden ayakkabi filtrelerine overpronation seklinde yazarsaniz hangi markada ne var gorebilirsiniz. Turkiyedeki satistaki urunleri burdan kontrol ederdeniz, bizde cogu satis sorumlusunu hakim olmadigi bu konuda bilgi sahibi olursunuz. Benim yontemim bu oluyor, ayakkabiyi once burdan arayip ona gore satin alma durumuna giriyorum. Haliyle fiyat yuksekligi sebebiyle outletlerde maalesef numara ve renk sikintisi yasaniyor. Forumdan bir arkadasta new balance vazee prism kullaniyordu, oda cok memnun oldugunu ifade etmisti, ben 45 bulamadigim icin alamamistim, ona da bakabilirsiniz.

1 Beğeni

İçe basma için Nike Winflo serisi de olabilir. Winflo 7 kullanmadım, yorumlar çok iyi değil. Winflo 5 kullandım bence çok rahat bir ayakkabı ancak eski seri çok kalmamıştır. Winflo 6 uygun fiyat bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Rastgele bir yerden almayın, sahtesi çok maalesef.