Bakırköy 10K -26 eylül21 koşusu 16 saat kala ertelendi

Merhaba MEHMET! İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından onay verilen ve TAF takviminde bulunan İstanbul’u Koşuyorum Bakırköy Etabı, Teknofest sebebiyle ertelenmiştir. Etkinliğimizin yeni tarihini sizlerle paylaşacağız. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. B002

Böyle bir SMS geldi ,

1 Beğeni

acaba bugün start noktasına stand vs kurulmasa ne zaman fark edeceklerdi? izin verirken neye göre verildi hiç mi bakılmadı? ilgisizliğin kurbanı yine biz

2 Beğeni

Ünlem ile biten bir hitabet.Mektupla da bildirebilirlerdi (!), teknofest başlayalı günler oldu.

1 Beğeni

Sadece yazıklar olsun diyorum inanın ki böyle rezillik olmaz olsun.

1 Beğeni

Merhaba, evet yarışın 16 saat kala çip ve numaraların dağıtımı sonrası ertelenmesi hiç hoş olmadı. Bir çok insan planlamasını veya programını yapmıştı.
Söylenecek çok şey var ama bize susmak yakışır.

ne yazık ki ülkemizdeki alışılagelmiş organizasyonsuzluklara bir örnek daha…çok seçici davranıyorum o sebeple katılacağım yarışlara…

1 Beğeni

Organizasyonla herhangi bir ilgim yok, yarıştan da buradaki iptal haberi ile haberdar oldum. Ama burada sorun organizasyon-organizatör ile ilgili değil, idare(devlet) ile ilgili sorun var bence. Tepeden gelen bir emir olduktan yarışa bir saat kala da iptal olabilir. Yüzlerce/binlerce kişinin startta beklemesi maalesef önemli değil.

5 Beğeni