Ankara Yenimahalle'de koşu arkadasi

Böyle bir grup yada kişi varsa bende katılmak isterim.

ben hafta sonları koşuyorum ancak yenimahalle de çok yer olmadığı için gene eymire yada odtü ormanına gidiyorum

Forumda böyle bir başlık açmıştım ancak talep görmemişti. Ben de Eryaman da koşu arkadaşı arıyorum. Belki buradan bulabilirim.
Eğer ortak bir yer belirlenebilirse beraber de koşabiliriz

1 Beğeni

Eryamanda nerede koşuyorsunuz ?

Göksu parkı ve de olimpiyat köyünde koşuyorum

Göksü parka yakın bir yerde Anıttepe benzeri tartan pist var diye duydum. Sizin koştuğunuz yer mi acaba? Ben ayda 1 veya 2 kez eryamanda koşuyorum haberleşelim.

Evet olimpiyat köyünde pist var 400. Eryaman girişinde 1.etapta
Olur haberleşelim hocam

1 Beğeni

Eryaman için Göksu iyi bir tercih. Küçük ada ile birlikte çevresi yaklaşık 2.3 km yanlış hatırlamıyorsam. Haftasonu araba kalabalığı çok olur.

1 Beğeni

Arayınca bulunmayan şeydir arkadaş hele ki konu spor olunca. Aydın Karacasu’da değil koşu yürüyen bile yok, oysaki 700 M yüksekte harika bir yerleşim yeri fakat halkımız biliyorsunuz.

1 Beğeni

Merhaba,
Ben de Eryamandayım, işim dolayısıyla her zaman mümkün olmasa da koşu ve yürüyüş yapmaya çalışıyorum. İletişim halinde olursak beraber koşabiliriz.

Merhabalar,
Bu aralar (Kış ve karanlık olması nedeniyle )hafta ici iki aksam saat 20.00 civari ve pazar sabahi bahsettiğiniz Eryaman olimpiyat köyünde koşuyorum.