Adidas Supernova ST (40 2/3) 250 TL // Adidas Revenge Boost (40 2/3) 100 TL

Yarışta kazandığım hediye çekleri ile aldığım, ancak ayak yapıma uymadığı için (sanırım adidas ürünlerine alışamıyorum) değiştirmeye karar verdiğim Adidas Supernova ST ve Adidas Revenge Boost ayakkabılarımı satıyorum. İstanbul içerisinde elden teslim edebilirim.

Supernova ST
Numara 40 2/3
Koşulan kilometre: 25 km
Fiyat: 250 TL (Yalnızca deneme amacıyla kısa mesafe kullandım. Ödediğim fark tutarı karşılığında veriyorum)

Revenge Boost:
Numara: 40 2/3
Koşulan kilometre: 123
Fiyat: 100 TL (Kilometresi nispeten fazla olduğu için yarı fiyatından daha düşüğe bırakıyorum. Herhangi bir deformasyonu bulunmuyor.

Merhaba, hiç Adidas kullanmadım. Yeni bir boost almak istiyorum ama öncesinde ikinci el deneyip karar vermek daha mantıklı geliyor. İlan tarihi üzerinden epey geçmiş ama eğer hala sağ salim duruyorsa alıp denemek isterim. Teşekkürler.

Merhaba. İlan geçerli ancak önce denemenizde fayda var diye düşünüyorum. Ayak boyunuz 25 - 25,5 cm arası ise ve çok taraklı bir yapısı yoksa uyar diye düşünüyorum. Hatta süpernova modelinde 26 cm ayak boyuna da uyar. İstanbul’da yaşıyorsanız Çarşamba günü Marmara Ünv. Anadolu Hisarı atletizm pistinde antremanda olacağım. Cumartesi günü de Belgrad Ormanı, Neşet Suyunda olacağım. Şayet gelme imkanınız varsa deneyip, beğenirseniz alırsınız.