Adidas boostla patikada koşmak

Merhaba, yaklaşık bir aydır haftada 3 gün, 2 günü bantda 1 günü dışarda olmak üzere koşuyorum, şu anda 10-11kmlerdeyim, paceimde koşu bandında 5.20lerde dışarda 7.02lerde. 10 aralıktaki geyik koşularının 14k parkuruna kaydoldum amacım sadece yarışı bitirebilmek :slight_smile: Kullandığım ayakkabı Adidasın boost modeli acaba Geyik Koşusu patika yarışı olacağı için bu ayakkabıyla problem yaşar mıyım? Bir de 14k ya yazılarak fazla mı aceleci davranmışım bu konuda yönlendirebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

aralıkta çamur olma olasılığı yüksek. Patika ayakkabısı giymeden çok zorlanırsınız. Bu arada geyik 14K, kolay bir parkur değil, yokuş çalışmak gerekir. Başarılar.

1 Beğeni

Aynı parkuru Asics Kayano (Boost muadili olarak düşünülebilir), Asics Sonoma (patika) ve Salomon Speed Cross 4 (patika) ile koştum. Özellikle rampa aşağı inişlerde Kayano ile dayak yemişe dönüyorsunuz. Speed Cross’da böyle bir sıkıntı olmuyor. Geçen Şubat’ta yapılan yarışta Sonoma fena değildi ama zemini Speed Cross gibi tutmadı ve çamur olan çok dik eğimlerde kaymaya sebep oldu. Zaman hedefiniz yoksa, bir problem yaşamazsınız ama rampa aşağı ve dik çıkışlarda sizi biraz yorar.

1 Beğeni